Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
EN | DE | PL | BIP

Dział sprzedaży

 

Sprzedaż krajowa

   

Krajowy Manager Sprzedaży

Dawid Nowicki

 

d.nowicki@sklejkaorzechowo.pl

Aleksandra Mauszak +48 61 43 51 152

a.matuszak@sklejkaorzechowo.pl

Joanna Janke

+48 61 43 51 149

j.janke@sklejkaorzechowo.pl

Sebastian Szelągiewicz +48 61 43 51 225

s.szelagiewicz@sklejkaorzechowo.pl

Hann Jaskuła +48 61 43 51 148

h.jaskula@sklejkaorzechowo.pl

Andrzej Garbowski

  a.garbowski@sklejkaorzechowo.pl

Alicja Pruszkowska

 

a.pruszkowska@sklejkaorzechowo.pl

Sprzedaż zagraniczna

 

 

Małgorzata Adamkiewicz

+48 61 43 51 155

m.adamkiewicz@sklejkaorzechowo.pl

   

Skład Materiałów Drzewnych

- Sklep Fabryczny

 Czynny w godz. 8.00 - 16.00

   

Romana Urbaniak

+48 61 43 51 227

+48 512 194 788

r.urbaniak@sklejkaorzechowo.pl    

Adam Marciniak

+48 61 43 51 191

+48 506 010 937

a.marciniak@sklejkaorzechowo.pl

   

Marika Matuszak

+48 506 010 932

m.matuszak@sklejkaorzechowo.pl