Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
EN | DE | PL | BIP

Dział sprzedaży

 

Sprzedaż krajowa

   

Krajowy Manager Sprzedaży

Dawid Nowicki

 

d.nowicki@sklejkaorzechowo.pl

Grzegorz Przybylski

+48 61 43 51 149

g.przybylski@sklejkaorzechowo.pl

Hanna Jaskuła

+48 61 43 51 148

h.jaskula@sklejkaorzechowo.pl

Sebastian Szelągiewicz +48 61 43 51 225

s.szelagiewicz@sklejkaorzechowo.pl

   

 

Sprzedaż zagraniczna

   

Manager Sprzedaży Zagranicznej

Marzena Dekanzade

+48 61 43 51 155

m.dekanzade@sklejkaorzechowo.pl

Aleksandra Matuszak

+48 61 43 51 152

a.matuszak@sklejkaorzechowo.pl

 

 

 

   

Skład Materiałów Drzewnych

- Sklep Fabryczny

 Czynny w godz. 7.00 - 15.00

   

Romana Urbaniak

+48 61 43 51 227

+48 512 194 788

r.urbaniak@sklejkaorzechowo.pl    

Adam Marciniak

+48 61 43 51 191

+48 506 010 937

a.marciniak@sklejkaorzechowo.pl